O Nordicnoir.pl

Noridcnoir.pl jest stroną dla miłośników powieści kryminalnych, sensacyjnych oraz thrillerów z północnej Europy. To co wyróżnia ten gatunek to nie tylko tworzenie niebanalnych i wciągających historii, ale przede wszystkim kreowanie bohaterów przepełnionych skrajnościami, którzy wyrażają prawdziwe emocje znane każdemu z nas. Na https://nordicnoir.pl znajdziesz opisy, streszczenia oraz zakończenia powieści takich autorów jak Jo Nesbø, Camilla Läckberg czy Stieg Larsson oraz wielu wielu więcej.. Dodatkowo będziesz mógł tutaj przeczytać zapowiedzi oraz informacje ze świata powieści kryminalnych prosto ze Szwecji, Norwegii, Islandii, Danii czy Finlandii.

Materiały znajdujące się na stronie

Większość materiałów, które znajdują się na stronie https://nordicnoir.pl zostały samodzielnie stworzone przez właściciela serwisu i nie można ich kopiować bez podania źródła. Jednak niektóre opisy książek oraz zdjęcia ich okładek, to najczęściej materiały przygotowane przez wydawców danego tytułu. I prawa autorskie należą do nich. Wszystkie znaki towarowe i loga użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Oceny książek na nordicnoir.pl

Każdy tytuł, który znajduję się na stronie posiada swoją ocenę. Ocena ta pochodzi z serwisu goodreads.com i jest najczęściej efektem oddania co najmniej kilkuset głosów.