23 kwietnia, na profilu Facebookowym szwedzkiej autorki, pojawiła się okładka nowej książki, która swoją premierę będzie mieć już w 2021 roku! Ze szczątkowych informacji, które na ten moment posiadamy, wynika, że będą to dwie niezależne historie o sekretach, zdradzie i przejmowaniu kontroli nad własnym życiem. Szwedzki tytuł książki to Gå i fängelse & Kvinnor utan nåd.

Aktualizacja sierpień 2021

Wydawnictwo Czarna Owca poinformowało, że Polska premiera najnowszej książki Läckberg będzie mieć premierę 11 sierpnia, a jej polski tytuł to “Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości”

Tradycyjnie tylko w Empiku będziemy mogli zamówić specjalną edycję książki w bordowej okładce.

Na stronach internetowych szwedzkich księgarni pojawiły się pierwsze informacje o nowej książce Camilli Läckberg. Wg. nich premiera książki ma mieć miejsce w 2021 roku. Dokładniejszej daty jeszcze nie znamy. A o czym będzie nowa książka?

Czwórka młodych ludzi świętuje Nowy Rok, w dużej, luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. Są przyjaciółmi od dzieciństwa, podobnie jak ich rodzice, którzy nadejście nowego roku świętują w willi obok. Mogło by się wydawać, że nastolatkowie mają wszystko, jednak każdy z nich skrywa mroczne sekrety, o których żaden z przyjaciół nie wie. Jednak gdy gra rozpocznie się na dobre, stawka wzrośnie, a sekrety powoli zaczną wychodzić na jaw.

Ingrid Steen wiedzie idealne życie, ma dobrze wykształconą córkę, a jej mąż odnosi sukcesy zawodowe. Victoria Brunberg uciekła z Rosji i wraz z mężem prowadzi spokojne życie na wsi. Birgitta Nilsson jest lubianą nauczycielką w szkole podstawowej ze spokojnym mężem i dwójką dorosłych dzieci. Ale za fasadą nic nie jest takie jak się wydaje z zewnątrz. Razem postanawiają raz na zawsze zmienić swoje życie.

To dwie ekscytujące historie o miłości, zdradzie i makabrycznej zemście, które nikogo nie pozostawiają obojętnym.

Lekko rozczarowani mogą być fajni Eriki Falck i Patrika Hedströma. Wszystko wskazuje na to, że Saga o Fjällbace tom 11 nie ukaże się w najbliższym czasie, a autorka jest zainteresowana pisaniem innych historii.

Läckberg – Nowa książka 2021

Camilla Läckberg jest jedną z najczęściej czytanych autorek w Szwecji. Jej książki sprzedały się w ponad 26 milionach egzemplarzy w prawie 60 krajach. Napisała m.in. dziesięć książę z cyklu Saga o Fjalbace oraz dwie książki, w której główną bohaterką jest Faye. Teraz pojawia się z dwiema opowieściami w tym samym duchu, które w Polsce ukażą się pod tytułem “Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości”