Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, redakcja serwisu lubimyczytac.pl przygotowała niespodziankę dla fanów Jo Nesbø. 6 maja odbędzie się z nim spotkanie online, podczas którego będzie można zadać pisarzowi pytania oraz wygrać nagrody.

Autor bestsellerowej serii z Harrym Hole opowie jak radzi sobie z izolacją wynikającą z obecnej sytuacji epidemiologicznej oraz zdradzi kilka szczegółów na temat jego najnowszej książki, która swoją premierę będzie mieć jesienią 2020 roku. Spotkanie odbędzie się na fanpagu lubimyczytac.pl a dla osób, które zadają najciekawsze pytania, czekają nagrody w postaci czytników inkBOOK Prime HD z etui Sleeve Gray oraz zestawem ebooków od Wydawnictwa Dolnośląskiego.

“Królestwo”, nowa książka Jo Nesbo, opowie o losie dwóch braci żyjących na norweskiej prowincji. Gdy jednemu z nich uda się z niej wyrwać, nieoczekiwanie sekret rodzinny, który skrywali latami, może ujrzeć światło dzienne i zrujnować ich dotychczasowe życie.

AKTUALIZACJA 6 MAJ

Wywiad z Jo Nesbø

Spotkanie trwało blisko godzinę, a wszyscy ci którzy nie mogli go śledzić na żywo, mają możliwość jego odsłuchania na YouTube.